Vestavěné skříně

Vestavěné skříně post thumbnail image

Nepostradatelný pomocník v lidských obydlích. Vestavěné skříně představují velice praktickou a zároveň útulnou část domova, do které uschováme a uložíme mnoho věcí. Ať už se jedná o náš šatník, ručníky, deky, oblečení, boty, doplňky, nebo sportovní vybavení či jiné předměty, dekorační dečky a závěsy nebo jen drogerii, vždy v našem domově najdou své uplatnění. Můžete je totiž využít na uskladnění čehokoliv, co vás zrovna napadne. Útulný prostor, který může mít originální a jedinečný design. Vyberete si ze 100 barev dekorů.

obytný interiér

Hodí se jak do velkých domů, tak také do malých obydlí jako jsou byty, kde se často potkáváme se stísněným prostorem. Právě díky těmto produktům můžete uspořit nějaké to místo a využít jej do posledního centimetru.

Hned několik výhod najednou

Vestavěné skříně mají široké uplatnění. Největší jejich výhodou je, že pokud si je necháte vyrobit na míru, tak vám přesně padnou do daného prostoru. Díky tomu si můžete být jistí, že zvolíte správné rozměry, že se vám skříň krásně do místnosti vleze a že nebude zavazet vypínači či dveřím. Proto je vhodné zvolit skříně na míru Praha.

  • Nemáte nápady nebo nevíte, kam by se vám skříň hodila? V tom případě se stačí na nás obrátit.

skříň v hotelu

Skříň si můžete navrhnout
Dle svých vlastních potřeb je možné si skříň navrhnout. Chcete ji spíše členitější? Nebo vysokou až ke stropu? Či naopak dlouhou? Budete potřebovat místo na oblečení? Nebo spíše na ručníky a osušky? Důležitým prvkem je také její hloubka. Jakmile si zvolíte priority, na co skříň vlastně potřebujete, můžete si přesně v duchu vytvořit představu celého prostoru. Díky tomu si budete moci říct, kolik potřebujete tyčí na ramínka, kolik fachů nebo jak velký prostor pro uskladnění jiných věcí bude ještě potřeba.

šatní skříň

Každá skříň obsahuje věšákovou tyč a polici. Do ní se vám vleze pohodlně všechen šatník, který potřebujete uložit na ramínka i ten, který potřebujete umístit do polic a naskládat na sebe. Oblečení zde uskladníte jak sezónní, tak také pro běžné každodenní nošení.

  • Tyto produkty nejsou o nic dražší než běžné skříně. Garantujeme vždy nejnižší možnou cenu!

5/5 - (1 vote)

Related Post