Nebankovní hypotéka neboli americká hypotéka

Nebankovní hypotéka neboli americká hypotéka post thumbnail image

Finanční produkt pod názvem americká hypotéka bez registru v sobě ukrývá dva typy produktů. Může se jednat o podnikatelský úvěr nebo o spotřebitelský úvěr. O každém z nich si řekneme více informací.
Jsme společnost, která má vlastní kapitál. Poskytujeme podnikatelské úvěry. Operujeme pouze s českým kapitálem. Naše možnosti jsou neomezené, a proto spolehlivě poskytneme i spotřebitelský úvěr, a to u některého z našich dlouhodobých a prověřených partnerů.

peníze

Americká hypotéka a její možnosti

Tento finanční produkt se může sjednat na dobu splácení od 1 roku až po 30 let. Předem neplatíte žádné poplatky. Běžně také tolerujeme záznamy v registrech. Vyřízení je snadné, rychlé a jednoduché. Nevyžaduje žádné zdlouhavé papírování ani roky čekání. Úroková sazba od 3% p.a.

  1. Podnikatelské úvěry

Podnikatelský úvěr je produkt, který si mohou sjednat pouze firmy, podnikatelé nebo osoby samostatně výdělečně činné. Je tedy určen pro podnikání. Díky penězům z tohoto úvěru můžete pokrýt jakékoliv náklady spojené s financováním vaší firmy a vašeho podnikání. Nezajímá nás bankovní registr. Půjčíme i v případě nízkého nebo dokonce nulového daňového přiznání. Je však nezbytné, abyste byli schopni splácet, což je vždy u každé půjčky prioritou.

  1. Spotřební úvěry

Spotřební úvěry se poskytují všem občanům. Peníze z tohoto typu produktu se používají pro soukromé účely. Můžete s nimi refinancovat hypotéky, konsolidovat půjčky a úvěry nebo vyplatit exekuce. Zde je opět nutné prokázat, že můžete splácet a že se nebudete topit v dluzích. Pokud máte záznam v registru dlužníků, nemusí to znamenat, že bychom vám peníze neposkytli. Zde je hodně velká tolerance.

mince

  • Jestliže chcete americkou nebankovní hypotéku získat, je nezbytné vlastnit nemovitost. To je jediná podmínka, kterou musíte splnit. Je zde také možnost ručit nemovitostí třetí osoby, která podepíše zástavní smlouvy. Nebankovní hypotéka umožňuje použít peníze na cokoliv, co potřebujete nebo si přejete.
  • Získáte až 70% odhadu nemovitosti. Splácet budete po dobu od 1 roku do 30 let. Ovšem peníze můžete kdykoliv předčasně splatit, a to bez jakýchkoliv poplatků či sankcí.

5/5 - (1 vote)

Related Post